Hotel Angelo, Katowice, 17 listopada 2016 roku

Stale nierdzewne z Europy gwarantem jakości,
serwisu i zrównoważonego rozwoju

Forum Stali Nierdzewnych, organizowane rokrocznie przez Focus Nierdzewne, na stałe wpisało się w kalendarz imprez branżowych. Tradycyjnie, spotkanie adresowane do producentów, dystrybutorów, przetwórców i użytkowników stali odpornych na korozję, odbędzie się jesienią, 17 listopada, w hotelu Angelo, który gościć będzie naszą branżę nie po raz pierwszy. Jest to już  IX edycja Forum, której tematem przewodnim będzie: „Stale nierdzewne z Europy gwarantem jakości, serwisu i zrównoważonego rozwoju”.

Forum  to oczekiwane wydarzenie dla  polskiej branży stali odpornych na korozję. To spotkanie ludzi biznesu, którzy pragną podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, wymienić poglądy i najświeższe informacje rynkowe oraz technologiczne. Jest to także platforma dyskusji w ścisłym i wyselekcjonowanym gronie ekspertów z własnego środowiska, prowadzonej w przyjaznej i eleganckiej atmosferze. Goście uczestniczą nie tylko w ciekawych sesjach wykładowych, popartych prezentacjami multimedialnymi, ale także w indywidualnych dyskusjach i rozmowach kuluarowych, którym towarzyszy wyjątkowy, ale niewymuszony biznesowy klimat w trakcie długich przerw kawowych czy lunchu.

Na Forum poruszane są zagadnienia dotyczące sytuacji gospodarczej na rynku  stali nierdzewnych, aktualnych trendów, ale przede wszystkim innowacyjnych rozwiązań w zakresie zastosowań, przetwarzania i wykorzystania stali nierdzewnej w przemyśle. A temat, który przewodniczy spotkaniu, może przynieść naprawdę ciekawe i intrygujące prezentacje naszych prelegentów.  Wśród nich  jak zwykle nie zabraknie wyśmienitych przedstawicieli środowiska naukowego, m.in. z Politechniki Śląskiej (Dr inż.Zbigniew Brytan), Instytutu Spawalnictwa (dr inż. Jerzy Niagaj), z Politechniki Gdańskiej oraz wybitnych profesjonalistów z hut europejskich, największych dystrybutorów krajowych, czy kluczowych dla branży firm świadczących usługi komplementarne, takich jak Acerinox, Aperam, Chimimeca Polska Sp. z o.o., Nitto Polska Sp. z o.o. (Nitto EMEA NV), Eckert AS, i.in. Lista jest nadal otwarta, więc zapraszamy do współpracy wszystkich tych, którzy zechcą podzielić się swoją wiedzą i zaprezentować swoje możliwości.

Koszt uczestnictwa - niezmienny od lat - wynosi 390 PLN netto / osobę. Cena obejmuje udział w sesjach wykładowych oraz poczęstunki serwowane w trakcie przerwy kawowej i lunchu.

Wydarzenie będzie wspierane przez partnerów merytorycznych m.in.:
Chimimeca Polska Sp. z o.o., Nitto Polska Sp. z o.o. (Nitto EMEA NV) i Stappert Polska Sp. z o.o..


Przyjmujemy zgłoszenia poprzez formularz online w zakładce `Zgłoszenie` lub na adres e-mail: m.knapik@focus-nierdzewne.com 

Zapraszamy!