Hotel Angelo, Katowice, 17 listopada 2016 roku

Stale nierdzewne z Europy gwarantem jakości,
serwisu i zrównoważonego rozwoju

Forum Stali Nierdzewnych, organizowane rokrocznie przez Focus Nierdzewne, na stałe wpisało się w kalendarz imprez branżowych. Tradycyjnie, spotkanie adresowane do producentów, dystrybutorów, przetwórców i użytkowników stali odpornych na korozję, odbędzie się jesienią, 17 listopada, w hotelu Angelo, który gościć będzie naszą branżę nie po raz pierwszy. Jest to już  IX edycja Forum, której tematem przewodnim będzie: „Stale nierdzewne z Europy gwarantem jakości, serwisu i zrównoważonego rozwoju”.

Forum  to oczekiwane wydarzenie dla  polskiej branży stali odpornych na korozję. To spotkanie ludzi biznesu, którzy pragną podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, wymienić poglądy i najświeższe informacje rynkowe oraz technologiczne. Jest to także platforma dyskusji w ścisłym i wyselekcjonowanym gronie ekspertów z własnego środowiska, prowadzonej w przyjaznej i eleganckiej atmosferze. Goście uczestniczą nie tylko w ciekawych sesjach wykładowych, popartych prezentacjami multimedialnymi, ale także w indywidualnych dyskusjach i rozmowach kuluarowych, którym towarzyszy wyjątkowy, ale niewymuszony biznesowy klimat w trakcie długich przerw kawowych czy lunchu.

Na Forum poruszane są zagadnienia dotyczące sytuacji gospodarczej na rynku  stali nierdzewnych, aktualnych trendów, ale przede wszystkim innowacyjnych rozwiązań w zakresie zastosowań, przetwarzania i wykorzystania stali nierdzewnej w przemyśle. A temat, który przewodniczy spotkaniu, może przynieść naprawdę ciekawe i intrygujące prezentacje naszych prelegentów.  Wśród nich  jak zwykle nie zabraknie wyśmienitych przedstawicieli środowiska naukowego, m.in. z Politechniki Śląskiej (Dr inż.Zbigniew Brytan), Instytutu Spawalnictwa (dr inż. Jerzy Niagaj), z Politechniki Gdańskiej oraz wybitnych profesjonalistów z hut europejskich, największych dystrybutorów krajowych, czy kluczowych dla branży firm świadczących usługi komplementarne, takich jak Acerinox, Aperam, Chimimeca, Nitto i.in. Lista jest nadal otwarta, więc zapraszamy do współpracy wszystkich tych, którzy zechcą podzielić się swoją wiedzą i zaprezentować swoje możliwości.

Koszt uczestnictwa - niezmienny od lat - wynosi 390 PLN netto / osobę. Cena obejmuje udział w sesjach wykładowych oraz poczęstunki serwowane w trakcie przerwy kawowej i lunchu.

Wydarzenie będzie wspierane przez partnerów merytorycznych m.in.:
Chimimeca Polska Sp. z o.o., i Nitto Polska Sp. z o.o. (Nitto EMEA NV).


Przyjmujemy zgłoszenia  na adres e-mail: info(at)focus-nierdzewne.com lub pod numerem telefonu: 32 735 03 71

Zapraszamy!