Expo Silesia -  22 listopada 2017 roku

Stal nierdzewna – nowoczesny materiał uniwersalny

Forum Stali Nierdzewnych, organizowane corocznie przez redakcję czasopisma Focus Nierdzewne, na stałe wpisało się w kalendarz imprez branżowych. Dziesiąta edycja spotkania odbędzie się 22 listopada, w Expo Silesia w Sosnowcu, tym razem po raz pierwszy jako wydarzenie towarzyszące targom SteelMET, ExpoBONDING. SURFPROTECT, 3DPrint oraz ExpoOPAKOWANIA. 

Dojazd do Expo Silesia

Tematem przewodnim tegorocznego Forum będzie: „Stal nierdzewna - nowoczesny materiał uniwersalny”. Spotkanie adresowane jest do producentów, dystrybutorów, przetwórców i użytkowników stali odpornych na korozję z wielu branż przemysłowych w Polsce i w Europie.


Forum to spotkanie ludzi biznesu, którzy pragną podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, wymienić poglądy i najświeższe informacje rynkowe oraz technologiczne. Jest to platforma dyskusji w ścisłym i wyselekcjonowanym gronie ekspertów z własnego środowiska. Goście uczestniczą nie tylko w ciekawych sesjach wykładowych, popartych prezentacjami multimedialnymi, ale także w indywidualnych dyskusjach i rozmowach kuluarowych.

Poza uczestnictwem w ramowym programie Forum jest możliwość bezpłatnego wstępu na targi i  zwiedzenia wystawy. To niezaprzeczalnie dodatkowa zaleta tegorocznej imprezy branżowej.

Na Forum poruszane są zagadnienia dotyczące sytuacji gospodarczej na rynku stali nierdzewnych, aktualnych trendów, ale przede wszystkim innowacyjnych rozwiązań w zakresie zastosowań, przetwarzania i wykorzystania stali nierdzewnej w przemyśle. Tradycyjnie, prelegentami będą zarówno przedstawiciele środowiska naukowego, m.in. z Instytutu Spawalnictwa (dr inż. Jerzy Niagaj), Politechniki Gdańskiej, Politechniki Śląskiej (dr inż.Zbigniew Brytan), jak również eksperci z hut europejskich, z sektora dystrybucji, z firm przetwarzających lub wykorzystujących w produkcji stal nierdzewną, a także świadczących usługi komplementarne dla branży m.in.: Air Jurkowscy Architekci, Aperam, Chimimeca, itp.

Koszt uczestnictwa jest niezmienny od lat i wynosi 390 PLN netto / osobę. Cena obejmuje udział w sesjach wykładowych, poczęstunki serwowane w trakcie przerwy kawowej i lunchu oraz wstęp na targi.

Wydarzenie będzie wspierane przez m.in. przez partnerów merytorycznych: Chimimeca Polska, Stappert Polska , partnera technicznego – Lexus Katowice oraz partnerów medialnych: Biuletyn Instytutu Spawalnictwa, portal „Staleo.pl” oraz „Stal Metale & Nowe Technologie” wydawnictwa Elamed.

Przyjmujemy zgłoszenia poprzez formularz online w zakładce `Zgłoszenie` lub na adres e-mail: m.knapik@focus-nierdzewne.com 

Zapraszamy!