„WEJDŹ NA WYŻSZY POZIOM SWOICH KOMPETENCJI”


XII Forum Stali Nierdzewnych - „Smart Stainless Steel”

Organizator:
FocusNierdzewne

Termin: 21.11.2019

Miejsce: Katowice, Hotel Vienna House Easy
Moderator: dr inż. Zbigniew Brytan, Politechnika Śląska

 


21 listopada 2019
odbędzie się XII Forum Stali Nierdzewnych w hotelu Vienna House Easy w Katowicach. Forum to jedno z najciekawszych i najważniejszych wydarzeń branżowych. Spotkanie adresowane jest do producentów, dystrybutorów, przetwórców i użytkowników stali odpornych na korozję z wielu branż przemysłowych w Polsce i w Europie oraz przedstawicieli instytutów naukowych.

Forum to platforma dyskusji w ścisłym i wyselekcjonowanym gronie ekspertów, umożliwiająca wymianę poglądów, doświadczenia i wiedzy na temat najnowszych rozwiązań dla Twojego biznesu. Goście uczestniczą nie tylko w ciekawych sesjach wykładowych, popartych prezentacjami multimedialnymi, ale także w indywidualnych rozmowach kuluarowych.
Wydarzenie to dedykowane jest wszystkim tym, którym bliska jest stal nierdzewna.

Wybitni prelegenci. Kluczowi kontrahenci. Merytoryczne dyskusje.

Prelegentami wydarzenia będą przedstawiciele środowiska akademickiego, eksperci z hut europejskich, z sektora dystrybucji, z firm przetwarzających lub wykorzystujących w produkcji stal nierdzewną, a także dostawcy komplementarnych usług i technologii dla branży. Moderatorem całej konferencji będzie ceniony autorytet w branży dr inż. Zbigniew Brytan z Politechniki Śląskiej.

Więcej informacji: 

www.forum-stali-nierdzewnych.com

Redakcja Focus Nierdzewne 

Marlena Knapik-Ochab

Tel: 32 735 03 71, 501 221 344

m.knapik(at)focus-nierdzewne.com