„WEJDŹ NA WYŻSZY POZIOM SWOICH KOMPETENCJI”


XII Forum Stali Nierdzewnych - „Smart Stainless Steel”

Organizator:
FocusNierdzewne

Termin: 21.11.2019

Miejsce: Katowice, Hotel Vienna House Easy
Moderator: dr inż. Zbigniew Brytan, Politechnika Śląska

 

21 listopada 2019 odbędzie się XII Forum Stali Nierdzewnych w hotelu Vienna House Easy w Katowicach (Hotel Angelo). Forum to jedno z najciekawszych i najważniejszych wydarzeń branżowych. Spotkanie adresowane jest do producentów, dystrybutorów, przetwórców i użytkowników stali odpornych na korozję z wielu branż przemysłowych w Polsce i w Europie oraz przedstawicieli instytutów naukowych.

Forum to platforma dyskusji w ścisłym i wyselekcjonowanym gronie ekspertów, umożliwiająca wymianę poglądów, doświadczenia i wiedzy na temat najnowszych rozwiązań dla Twojego biznesu. Goście uczestniczą nie tylko w ciekawych sesjach wykładowych, popartych prezentacjami multimedialnymi, ale także w indywidualnych rozmowach kuluarowych.
Wydarzenie to dedykowane jest wszystkim tym, którym bliska jest stal nierdzewna.

Wybitni prelegenci. Kluczowi kontrahenci. Merytoryczne dyskusje.


Moderatorem całej konferencji będzie ceniony autorytet w branży, dr inż. Zbigniew Brytan.
Prelegenci Forum to przedstawiciele środowiska naukowego z takich ośrodków jak: Politechnika Śląska (m.in. Zbigniew Brytan),  Politechnika Gdańska (Stafan Krakowiak, Juliusz Orlikowski), Politechnika Krakowska, Nickel Institute/ Bruksela (Benoît Van Hecke). Nie zabraknie też ekspertów z sektora dystrybucji, produkcji oraz z firm przetwarzających stal nierdzewną, a także świadczących usługi komplementarne dla branży, m.in.: Chimimeca, Nova Trading, Prof-Met-Kol.
Lista prelegentów nie jest jeszcze zamknięta, więc wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.


Więcej informacji: 

www.forum-stali-nierdzewnych.com

Redakcja Focus Nierdzewne 

Marlena Knapik-Ochab

Tel: 32 735 03 71, 501 221 344

m.knapik(at)focus-nierdzewne.com