XI ForumStaliNierdzewnych

 

Organizator: FocusNierdzewne

Termin: 08.11.2018

Miejsce: Hotel Courtyard by Marriott, Katowice 

 


Forum to najlepsza w Polsce profesjonalna platforma spotkań ekspertów z branży stali nierdzewnych, dająca okazję do wymiany poglądów i doświadczeń.

 

Wydarzenie to adresowane jest do producentów, dystrybutorów, przetwórców i użytkowników stali odpornych na korozję z wielu gałęzi przemysłowych w Polsce.

 


Temat przewodni XI edycji Forum to: „Stal nierdzewna w przemysłach wysokiej czystości”.

Na Forum poruszane są zagadnienia dotyczące  aktualnych trendów i innowacyjnych rozwiązań w zakresie zastosowań, przetwarzania i wykorzystania stali nierdzewnej w różnych sektorach przemysłu. Prezentacje będą dotyczyć zarówno aspektów technologicznych, jak i ekonomicznych. W jednym z paneli poruszone zostaną tematy zastosowania stali nierdzewnej w instalacjach wodnych oraz projektowania, wykonawstwa i instalacji gazów technicznych, specjalnych i laboratoryjnych. Pozostałe sekcje mają traktować temat czystości i jakości w stalach nierdzewnych bardziej ogólnie, wychodząc poza schematy, np. w spawalnictwie, w przemyśle 4.0, logistyce.

Prelegentami wydarzenia będą przedstawiciele środowiska akademickiego i naukowego, np. z Politechniki Gdańskiej, Krakowskiej i Śląskiej oraz eksperci z hut europejskich, z sektora dystrybucji, z firm przetwarzających lub wykorzystujących w produkcji stal nierdzewną, a także dostawcy komplementarnych usług i technologii dla branży.

Forum to przede wszystkim spotkanie ludzi biznesu. Z myślą o nich planujemy odpowiednio czas i przestrzeń na kuluarowe rozmowy i indywidualne dyskusje, które są równie ważne, jak prelekcje. Dlatego też przygotowaliśmy dla uczestników dłuższe przerwy kawowe i wyśmienity lunch w pięknej, położonej najwyżej w naszym regionie, restauracji „27th floor” hotelu Courtyard by Marriott.

 

 


Więcej informacji: 

www.forum-stali-nierdzewnych.com

Redakcja Focus Nierdzewne 

Marlena Knapik-Ochab

Tel: 32 735 03 71, 501 221 344

m.knapik(at)focus-nierdzewne.com