XI ForumStaliNierdzewnych

 

Organizator: FocusNierdzewne

Termin: 08.11.2018

Miejsce: Hotel Courtyard by Marriott, Katowice 

 

 

Wysoka frekwencja i zaawansowany poziom merytoryczny prezentacji – tak w skrócie można opisać XI Forum Stali Nierdzewnych, które odbyło się 08 listopad br w centrum konferencyjnym hotelu Courtyard by Marriott w Katowicach.

Ponad 100 gości zgromadziło się na tegorocznym wydarzeniu Forum Stali Nierdzewnych, na którym 14 prelegentów przedstawiło wyjątkowe prezentacje. Była to już XI edycja spotkania ekspertów z przemysłu stali nierdzewnych i - jak dotychczas - najbardziej udana, zdaniem obecnych tam uczestników. Dyskusje, którym przewodził dr Zbigniew Brytan z Politechniki Śląskiej, nie miały końca – były na tyle ciekawe i inspirujące, że przeciągnęły się do późnych godzin popołudniowych i trwały jeszcze długo w kuluarach.

„Stal nierdzewna w przemysłach wysokiej czystości” to temat przewodni tegorocznego Forum. Coraz wyższy poziom merytoryczny wykładów i zaawansowane kompetencje prelegentów oraz rosnąca liczba słuchaczy wskazują, że formuła tego wydarzenia wcale się nie wyczerpuje, a wręcz przeciwnie - potrzeba zdobywania nowych informacji, poglądów i doświadczeń, oraz konkretnej i potrzebnej wiedzy ciągle rośnie.

Focus Nierdzewne, które od lat jest organizatorem tego eventu, stwarza co roku profesjonalną platformę spotkań ekspertów z branży stali nierdzewnych, dającą okazję do wymiany poglądów i doświadczeń. Wydarzenie to adresowane jest nie tylko do producentów, czy dystrybutorów, ale w równym stopniu do przetwórców i użytkowników stali odpornych na korozję z wielu gałęzi przemysłowych w Polsce.

Prelegentami wydarzenia byli w tym roku przedstawiciele środowiska akademickiego i naukowego, np. z Politechniki Gdańskiej, Krakowskiej i Śląskiej, z Instytutu Spawalnictwa oraz eksperci z hut europejskich, z sektora dystrybucji, z firm przetwarzających lub wykorzystujących w produkcji stal nierdzewną, a także dostawcy komplementarnych usług i technologii dla branży.

Forum to przede wszystkim spotkanie ludzi biznesu. Z myślą o nich odpowiednio zaplanowaliśmy przestrzeń na kuluarowe rozmowy i indywidualne dyskusje. Prowadzone przy pysznej kawie z przekąskami i podczas lunchu w położonej najwyżej w naszym regionie restauracji „27th floor”, z piękną panoramą Katowic, pozwoliły zawiązać lub zacieśnić biznesowe kontakty.


Więcej informacji: 

www.forum-stali-nierdzewnych.com

Redakcja Focus Nierdzewne 

Marlena Knapik-Ochab

Tel: 32 735 03 71, 501 221 344

m.knapik(at)focus-nierdzewne.com